Saturday, July 20, 2024
spot_img

Reperi i njohur Wiz Khalifa së shpejti baba i një vajze

- Advertisement -..

Wiz Khalifa së shpejti do të bëhet baba i një vajze! Të dielën, më 16 qershor, reperi i njohur, 36 vjeç, dhe e dashura e tij Aimee Aguilar zbuluan se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Në një postim në Instagram të shpërndarë në Ditën e Babait, ai ka shkruar: “Një vajzë po vjen”, krahas një fotoje të çiftit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X