Friday, June 14, 2024
spot_img

Reperi shqiptar qenka bërë baba para 6 muajsh dhe ne nuk e dinim, na prezanton me Deonin!

- Advertisement -..

Çartani qenka bërë baba para 6 muajve por vendosi të na zbulojë lajmin vetëm tani.

Përmes rrjeteve sociale reperi zbuloi se ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë quajtur Deon.

“6 muaj jetë sot. Nga dita që linde e jetës time i dhe kuptim. Zoti të bekoftë e të pastë në dorë, Deoni i babës”, ka shkruar Çartani sipër një fotografie të voglushit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X