Monday, June 24, 2024
spot_img

Rihanna ndahet nga Rocky, rrjeti zbulon detajet nga tradhtia

- Advertisement -..

Këngëtarja Rihana është ndarë nga partneri i saj lajmi po bën xhiron e rrjetit.

Një pabesi e dukshme e reperit e regjistruar gjatë Javës së Modës në Paris dyshohet të jetë shkaku i ndarjes.

Louis Pisano, një influencues dhe komentues i modës, i cili në Instagram ka 130 mijë ndjekës dhe më shumë se 19 mijë në Twitter, ka ndezur rrjetet sociale me një mesazh mbi ndarjen.

‘.Rihanna dhe ASAP Rocky janë ndarë. Rihanna u nda me të pasi e kapi atë duke tradhtuar me stilisten e këpucëve Amina Muaddi’

Marrëdhënia e dashurisë mes këngëtares Rihanna dhe reperit dhe producentit Rakim Nakache Mayers, i njohur më mirë me emrin e tij artistik A$AP Rocky është në krizë.

Teksa prisnin të lindte foshnja e tyre dyshja janë ndarë.

Edhe pse ende nuk ka një burim zyrtar që konfirmon këtë lajm bombë mbetet të presim një konfirmim nga vetë ata.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X