Saturday, July 20, 2024
spot_img

Rita Ora krenohet me Dua Lipen, Bebe Rexhën e Axa Max/ Ja çfarë thotë ajo për artistet shqiptare

- Advertisement -..

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka lavdëruar shqiptaret e famshme në New York, në emisionin e yllit Elvis Duran.

Duke folur në emisionin në “iHeart Radio”, e pyetur për shqiptarët, Rita ka thënë se “kjo është një ndër arsyet përse e do New Yorkun”.
Tutje ajo është pyetur për artistet shqiptare dhe ka vënë theksin te tri yjet: Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X