Monday, June 17, 2024
spot_img

Rita Ora shfaqet në formë të mirë dhe e lyer me rërë nga pushimet në Hawaii

- Advertisement -..

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora prej ditësh po shijon pushimet bashkë me familjen e saj në Hawaii.

Nga atje 31-vjeçarja ka sjell imazhe të ndryshme, në të cilat u shfaq në formë të mrekullueshme në bikini.Krijuesja e hitit “Let You Love Me” edhe sot (e mërkurë) postoi disa fotografi teksa shihet e veshur në bikini me ngjyrë të zezë, ndërsa lyen disa pjesë të trupit me rërë.

“Qëndroni të hidratuar dhe pastroni lëkurën fëmijë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Të shumta ishin komentet që ylli i muzikës pranoi nga ana e fansave të saj që e komplimentonin për dukjen dhe fizikun.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X