Monday, June 17, 2024
spot_img

Ronela Hajati mes të veshurave më bukur në tapetin ‘turquoise’ të Eurovision

- Advertisement -..

Ditën e djeshme u zhvillua ceremonia e hapjes së ‘Eurovision’. Të gjithë përfaqësuesit e vendeve pjesëmarrëse parakaluan në Reggia di Venaria Reale, përgjatë tapetit Turquoise, 200 metra të gjatë.

Sot mediat italiane kanë shkruar rreth të veshurve më mirë dhe në këtë listë nuk ka munguar as Ronela Hajati, e cila mori gjithë vëmendjen me veshjen shumëngjyrëshe.

Ronela Hajati, Shqipëria

Këngëtarja shqiptare veshi një fustan spektakolar me një kapele katrore.

Një detaj që mori vëmendjen ishte shiriti me ngjyrat e ylberit, përmes së cilës këngëtarja duket të ketë zgjedhur të shfaqë e njëkohësisht edhe të ketë përkrahjen e komunitetit LGBTIQ+.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X