Friday, June 14, 2024
spot_img

Rovena Stefa: Më gjeni një burrë nga Kosova, nuk iki më nga këtu

- Advertisement -..

Një intervistë të dhënë për mediat në Kosovë Rovena Stefa ka folur për dashurinë që ndjen për shqiptarët e Kosovës dhe për mikpritjen që i kanë bërë.

Në një moment gjatë intervistës, këngëtarja u shpreh se aq mirë sa ndihet të jetoj në Kosovë sa nëse gjen një burrë nuk do të largohet më nga aty.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli im në Kosovë, saqë jam ndjerë si në shtëpinë time që në ditët e para që kam ardhur. Kur më thotë se dikush se po jeton më shumë në Kosovë sesa në Shqipëri them për mua është njësoj, është tokë shqiptare. Ma gjeni dhe një burrë këtu dhe nuk iki fare”, tha ajo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X