Monday, June 24, 2024
spot_img

Rozana Radi ka dy fjalë për Yll Limanin

- Advertisement -..

Yll Limani është një prej artistëve më të talentuar, edhe pse është i ri në moshë.

Këngët e tij janë ato që menjëhërë bëhen hite, menjëhërë pas publikimit të tyre, shkruan”Kosovarja”.

Ato dëgjohen nga artistë që janë prej kohësh në skenë, dhe i bëjnë kompimente Yllit.

Rozana Radi ka shpërndarë një video teksa këndon këngën e Yllit.

“Po sa të bukura i ke këto këngë”-kishte shkruar Rozana në mbishkirimin e videos.

Ndërsa, Ylli e kishte rishpërndarë videon dhe kishte shkruar “artiste” për Rozanën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X