Monday, June 24, 2024
spot_img

Sara Hoxha i ben Noizy rrengun që të gjithë ne i kemi bërë një miku tone të paktën një herë në jetë!

- Advertisement -..

Sara Hoxha u shndërruar në një kohë shumë të shpejtë një personazh shumë i dashur për publikun.
Lidhja me Ledri Vulën, një nga artistët më të njohur shqiptar sigurisht që ka ndikuar që Sara të vihet në fokus të medias dhe ndjekësve.

E teksa gjithmonë merr vëmendje nërrjete sociale, kështu ka ndodhur së fundmi.
Sara ka postuar një video ku shihet bashkë me reperin e njohur Noizyin.

Ajo po bën reperin të mendojë se po i bën foto, mirëpo në fakt është duke i bërë video. Noizy në fund e kupton dhe në fund qesh. Si mos mjaftonte kjo, ajo i ka vendosur edhe filtër Instagrami e këtë gjë reperi e ka marrë si një shaka të mirë dhe e ka ripostuar edhe në faqen e tij.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X