Monday, June 17, 2024
spot_img

Sarah Berisha dhe Dj Pm ‘arratisen’

- Advertisement -..

Italia është gjithmonë një zgjedhje e mirë.

Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi i njohur si Dj PM kanë vendosur që udhëtimin e tyre të parë jashtë Shqipërisë ta bëjnë në shtetin fqinj. Pikërisht në Firence.

Çifti është shfaqur bashkë në shoqërinë e njëri-tjetrit duke vizituar qytetin italian. Po ashtu atyre i është bashkuar në këtë udhëtim edhe ish-konkurrenti tjetër i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Nuk dihet se sa do zgjasë pushimi i çiftit por kjo është ‘arratisja’ e tyre e parë teksa këto kohë kanë vendosur të jenë më aktivë në rrjetet sociale dhe të ekspozojnë më shumë lidhjen e tyre duke ndarë me ndjekësit foto e video.

Në një nga intervistat e tij të pakta të dhëna së fundmi PM foli për lidhjen e tyre duke u shprehur se edhe pse janë në distancë ndonjëherë kjo i ndihmon sepse i merr më shumë malli për njëri-tjetrin.

Ata kanë deklaruar është ende shumë herët që ajo dhe PM të marrin hapa seriozë për lidhjen e tyre.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X