Saturday, July 20, 2024
spot_img

Sarah dhe Monika bëjnë “xing” me veshjen!

- Advertisement -..

Sarah Berisha dhe Monika Lubonja janë dy personalitete shqiptare që në fokus të medias dhe publikut u kthyen pas pjesëmarrjes në Big Brother Vip Albania.

Vajzat njihen edhe për paraqitjet e tyre plot elegancë dhe stil dhe përkundër se kanë vite diferencë, ato së fundmi kanë bërë “xing” me veshjen.

Sarah në puntatën e fundit të spektaklit “Kosherja” u paraqit me një ‘jumpsuit’ ngjyrë të gjelbërt ndërsa të njëjtin por portokalli e kishte të veshur Monika në festën e ditëlindjes së saj javë më parë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X