Monday, June 24, 2024
spot_img

Semi Jahupaj bashkë me Donaldin! Miqësia e tyre u rregullua apo..sa për vëmëndje?!

- Advertisement -..

Ndërsa miqësia e tyre u prish pas daljes së shtëpisë së Big Brother Vip. Semi Jahupaj nuk e mbështeti më Donaldin në lojën e tij pasi ajo nuk ishte dakort me lidhen e tij me Beatrix.

Kujtojmë që Semi Jahupaj është shoqa e ngushtë me Bora Zemanin dhe kjo ishte arsyeja që Semi vendosi të mos vazhdonte shoqërinë me Donaldin.

Teksa këto ditë spekullohet që Donaldi dhe Bora mund të jenë rikthyher përsëri bashkë sipas videove të parë bashkë,duket se dhe miqësia me Semin është rikthyer.

Sot Donaldi postoi në llogarinë e instagramit të tij një video që u drejtohej fansave që të ndiqnin puntatën e të premtes të emisionit të tij “Më lër të flas ” dhe ne video shfaqet Semi Jahupaj. Duke lënë të kuptohet që një nga të ftuarat e emisionit të jetë pikërisht Semi Jahupaj.

Sigurisht që Donaldi ka gjetur një mënyrë të mirë si ti mbaj të mbërthyer fansat pas puntatës së sotme me një hile që duket sikur aludimet në rrjetet sociale po dalin të sakta, që e gjithë paska qënë një lojë.

Por le të shohim si do të shkoi puntata dhe ndoshta mund të kemi deklarata të shumta sot.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X