Monday, June 24, 2024
spot_img

Semi Jaupaj paralajmëron dy këngë të reja

- Advertisement -..

Këngëtarja e njohur shqiptare, Semi Jaupaj është duke punuar për projekte të reja muzikore.

Në një postim që ka bërë së fundmi në InstaStory, këngëtarja zbuloi se është drejt finalizimit të dy këngëve të reja.

“Jo një por dy këngë”, ka shkruar Semi në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, projekti i saj i fundit mban titullin “Mos u kthe” që u shoqërua edhe me klip dhe u lansua në muajin shkurt të këtij viti.

Kënga u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 13 milionë klikime në YouTube.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X