Monday, June 17, 2024
spot_img

Sharon Stone imazhi i fushatës më të fundit të koleksionit të çantave “Dolce & Gabbana”

- Advertisement -..

Aktorja Sharon Stone është bërë imazhi i një fushate të re të Dolce & Gabbana filmuar në Venecia, Itali.

Ylli 64- vjeçar, shoqërohet në në qytetin ikonik nga disa modele meshkuj teksa ajo promovon koleksionin e ri të çantave të shtëpisë së modës.

Stone shihet duke shijuar një udhëtim ëndërrimtar me gondolë dhe duke e jetuar atë me modelët Sam Webb dhe Adam Senn në Sheshin e Shën Markut.

Ajo dukej përrallore e veshur me një fustan të zi dhe një palë syze dielli të zeza të mëdha. Flokët e saj biondë të shkurtër ishin plot stil dhe me një grim të lehtë.

Pasi u shfaqën disa monumente të tjera lokale, Stone, Webb dhe Senn u panë teksa kalonin kohë me njëri-tjetrin në atë që dukej të ishte një restorant.

Një nga çantat e tjera Devotion të Dolce & Gabbana mbeti e vendosur përpara treshes ndërsa ata kalonin kohë me njëri-tjetrin.

Stone, Webb dhe Senn më vonë bënë një udhëtim turistik në një gondola në Venecia. Ata përfundimisht shëtiti nëpër një nga oborret e mbushura me pëllumba të Venecias gjatë udhëtimit të tyre.

Klipi promovues përfundoi me modelët duke puthur të dyja faqet e aktores.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X