Friday, June 14, 2024
spot_img

Shihni disa nga kombinimet më interesante të yjeve veshur me xhins nga koka te këmbët

- Advertisement -..

Një nga tendencat më tërheqëse që duan të famshmit është ‘nga koka te këmbët’ me xhins.

Shumë yje kanë vërtetuar se dinë ta sjellin këtë stil në mënyrën më të mirë të mundshme. Madje kanë guxuar më shumë, duke kombinuar xhinset me pallto gjigande, shallë, ndërkohë që nuk ka rëndësi çfarë veshin në këmbë. Qoftë taka, atlete apo çizme, të gjitha veshjet shkojnë në mënyrë perfekte.

Që nga Rihanna, Kylie Jenner, JLo, Gigi Hadid dhe më shumë, shihni disa nga kombinimet më interesante të veshjeve xhins, në foto galerinë më poshtë:

Bella Hadid
Jennifer Lopez

Millie Bobby Brown

Katie Holmes
Rita Ora
Kylie Jenner
Gigi Hadid
Khloe Kardashian
Rihanna

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X