Saturday, July 20, 2024
spot_img

S’i lanë gje pa thënë pasi puthi vajzën në buzë, Robert Berisha ironizon me reagimin e tij!

- Advertisement -..

Robert Berisha është kritikuar shumë në foton e tij të fundit ku shfaqet me të bijën Renee, për shkak se i ka dhënë një puthje në buzë. Artisti i ka fshirë dhe i ka limituar komentet në postimin e tij. Por një komenti i ka kthyer përgjigje.
“Po lexoj komentet, shumë mbrapa disa njerëz”, shkruan dikush me të cilin këngëtari është shumë dakord. Ai i ka replikuar duke shkruar: “Lypin m’ju hek vizat. Shanse s’ka”.
Në gjithë botën ka reagime të ndryshme për këtë temë dhe ekspertët, shpesh kanë qasje të ndryshme.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X