Monday, June 24, 2024
spot_img

Soni Malaj reklamon të pasmet në rrjetet sociale

- Advertisement -..

Jemi mësuar ta shikojmë aktive dhe gjithnjë në top formë. Duket se për Soni Malajn vitet jo vetëm kanë mbetur në vend, por shfaqet gjithnjë e më provokuese. E tillë ka qenë edhe paraqitja e saj e fundit.

Teksa ka qenë gati për shfaqjen e saj të radhës, këngëtarja ka ndarë me miqtë virtual disa video, ku duhet thënë nuk i ka kursyer pozat provokuese. Në plan të parë ishin të pasmet e saj, që duhet thënë me këtë veshje duken edhe më bombastike. E veshur me xhinse që zbulonin shumë nga fundshpina e saj, Soni ka konfirmuar edhe njëherë se mbetet ndër femrat më seksi në showbizzin tonë.

Që nga ndarja e saj me partnerin, ajo është shfaqur rrallë në publik, duke u përqendruar vetëm tek karriera e saj si dhe tek pasioni për palestrën, që për hir të së vërtetës, i ka dhënë frytet e saj.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X