Monday, June 17, 2024
spot_img

Sot këngëtare e famshme, kush është artistja në foto

- Advertisement -..

Anxhela Peristeri ka postuar foto nga fëmijëria e saj së bashku me të vëllain.

Edhe pse shpesh herë e shohim të kuruar, të transformuar duke eksploruar me look-un e saj ajo sërish mbetet ajo Anxhela e ëmbël dhe e qeshur mjafton vetëm pak përqëndrim dhe mendja të çon direkt tek bukuroshja.

Së fundmi vetë artistja ka pranuar se po përjeton një lidhje dashurie por nuk ka zbuluar se kush është ai përveçse është shqiptar. Ashtu si vetë Anxhela ka thënë, partneri i saj nuk ka dashur që të jetë pjesë e mediave për t’u komentuar për jetën private.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X