Monday, June 24, 2024
spot_img

Spektakël në “Olimpico”, sulmuesi i Lacios dhe bukuroshja italiane njoftojnë lajmin e shumëpritur

- Advertisement -..

Sulmuesi i Lacios, Matia Zakanji dhe e dashura e tij Kiara Nasti kanë zbuluar gjininë e fëmijës që bukuroshja italiane pret me një festë spektakolare në “Olimpico”, ku u mësua se ai do të jetë një djalë.

Çifti kishte deklaruar prej disa javësh se ishte në pritje të një fëmije me gjininë e tij që u bë publike vetëm në mbrëmjen e djeshme.

Në festën e organizuar në “Olimpico”, ishin të pranishëm shokët e skuadrës dhe vetë presidenti i klubit, Lotito, i cili i dhuroi Zakanjit një fanellë të vogël me numrin e tij si dhuratë për lajmin e gëzuar.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X