Friday, June 14, 2024
spot_img

Stresi i kërkon falje publike Einxhel Shkirës?!

- Advertisement -..

Pas disa keqkuptimeve që kanë nisur shumë kohë më parë, duket se ato morën fund për Stresin dhe Einxhel.

Ka qenë reperi që së fundmi ka folur për prezantuesen, së cilës i ka kërkuar falje publikisht.

Reperi është shprehur se nuk ka asgjë personale me të, ndërsa e quan gjithashtu një prek konkurrenteve më të forta në “BBV”.

“Në radhë të parë natyra ime nuk është të merrem me femra, por situata ishte ndryshe I kërkoj falje çdo femre, sidomos Einxhelit. Është vajzë shumë e mirë pavarësisht se jemi keqkuptuar në disa situata, i kërkoj falje publikisht. Nuk kam asnjë gjë, është një vajzë shumë e mirë dhe ishte një banore e fortë në Big Brother.”

Gjithçka nisi pas protestës për të ndjerin e vrarë, Klodian Rashën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X