Monday, June 24, 2024
spot_img

SURPRIZE!!! Big Brother Vip Albania rikthehet serish kete muaj?

- Advertisement -..

ta kanë vendosur që të transmetojnë disa fragmente të shkëputura gjatë prapaskenave të katër muajve në formën e një dokumentari.

Dokumentari është përgatitur nga regjisori Eduard Grishaj dhe përmban rrëfime të banorëve në dhomën e rrëfimit, diskutimet e organizatorëve, rregullat, dënimet e vendosura madje edhe disa ‘sekrete’ të cilat nuk janë publikuar asnjëherë gjatë transmetimeve ‘live’.

Pritet që ky dokumentar të transmetohet përgjatë këtij muaji, mirëpo ende nuk është një konfirmuar një datë nisjeje për të nga produksioni.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X