Monday, June 17, 2024
spot_img

Takohen më në fund Olti Curri dhe Beniada

- Advertisement -..

Ajo që aq shumë pritej…ndodhi ka shkruajtur Olti Curri në instagram bashke me një foto të takimit të tij me Beniadën.

Kujtojme që Olti Currri ka qene mbështetesi i madh i Beniadës gjatë kohës që ajo ishte në shtëpinë e BBVIP. Kur doli nga BBVIP Beniada me ane të një video e falenderoi Oltin për mbështetjen e madhe që ai i kishte dhënë dhe duke i thene që së shpejti do takoheshin. Dhe mbas 3 muajve ky takim ndodhi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X