Monday, June 24, 2024
spot_img

Tayna dhe Butrint Imeri kapen “mat” së bashku!

- Advertisement -..

Askujt nuk i kishte shkuar ndërmend, por Tayna dhe Butrint Imeri shumë shpejt do të vijnë me një bashkëpunim muzikor, që padyshim do të kthehet në hit.
Ndonëse vetë artistët nuk janë shfaqur bashkë në rrjetet sociale videoja nga prapaskena nuk u ka shpëtuar fansave të tyre. Ajo është shpërndarë kudo në rrjetet sociale dhe fansat kanë një kërkesë që t’i shohin në një bashkëpunim.
Nuk dihet nëse një duet po vjen apo ata do e mendojnë diçka të tillë pas kërkesës së fansave. Deri tani Tayna dhe Butrinti nuk kanë bashkëpunuar asnjëherë.
Sa i përket jetës personale, ata të dy janë shumë hermetikë dhe pak dihet për anën romantike të dy këngëtarëve.
Ndonëse ka thënë se është beqar para pak kohësh Butrinti u përfol për një lidhje me Olta Beqirin, një aktore e re dhe personazh i njohur në mediat sociale. Kurse Tayna e ka ruajtur me kujdes këtë pjesë dhe nuk është zbuluar asnjë lidhje e reperes.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X