Monday, June 17, 2024
spot_img

Tayna shfaqet provokuese në fotosesionin e ri – pozon gjysmë e zhveshur

- Advertisement -..

Reperja e njohur shqiptare, Tayna po vazhdon të jetë e komentuar edhe për paraqitjet atraktive krahas projekteve muzikore.

Doruntina Shala (emri i plotë) numëron mbi një milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, aty ku sjell për fansat imazhe nga më të ndryshme, në të cilat paraqitet provokuese dhe tërë stil.

Të tilla ishin edhe fotosesioni që ka realizuar së fundmit, ndërsa shihet e veshur e tëra me ngjyrë rozë.

Me një xhaketë të zbërthyer të kombinuar me pantallona nga i njëjti material dhe çizme të gjata, Tayna dukej tejet joshëse.

Në njëri prej imazheve, reperja nga Prizreni u pa e shtrirë në tokë teksa pozoi gjysmë e zhveshur.

Nuk munguan as pëlqime dhe komentet e shumta të fansave të saj që ishin kryesisht pozitive.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X