Monday, June 17, 2024
spot_img

Veronika Bielik, tifozja seksi e skuadrës së Liverpulit, vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale.

- Advertisement -..

Modelja polake shfaqet në superformë në “Instagram”, aty ku si gjithnjë shfaqet me poza provokuese.

28-vjeçarja, e cila konsiderohet si një prej femrave me të pasmet më perfekte, nuk resht së mahnituri duke postuar foto “të nxehta”.

Me foto provokuese dhe të pasme perfekte, modelja polake karikon Liverpulin para finales në Champions,me siguri lojtarët do jenë në formë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X