Monday, June 24, 2024
spot_img

“Të të vijë turp nga vetja”, moderatorja shqiptare i dërgon mesazhin e papritur Robert Berishës, përgjigja e tij është EPIKE!

- Advertisement -..

E ftuar në “E diell” gjatë realizimit të një loje përball Stresit, Lei Kraja u “detyrua” t’i dërgonte një mesazh zanor Robert Berishës në të kundërtën do të hante dënimin.

Moderatorja, e cila disa herë më parë ishte përfolur për lidhjen me këngëtarin i dërgoi live mesazhin e shkruar nga produksioni ku thuhej : Të të vijë turp nga vetja, a ke cipë?

Nuk vonoi shumë dhe pas pak minutash gjatë emisionit Roberti i ktheu mesazhin Leit duke shkaktuar shumë të qeshura në studio.

“Cipë nuk kam vetëm e kam një cicë të vockël”, i tha Roberti në mesazhin që Lei e lëshoi livë në emision.

Shpesh herë, Lei Kraja dhe Robert Berisha janë komentuar për shkak të afrimitetit me njëri-tjetrin, por duket se nuk ka asgjë më shumë se miqësi mes tyre.

Për një histori të mundshme mes tyre nisi të përflitet pas pjesëmarrjes së Leit dhe Robert Berishës në emisionin ‘Dance with me’, ku ishin çift në kërcim.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X