Monday, June 17, 2024
spot_img

Teas i dështon fotoshopi, probleme me gjoksin në foton e fundit

- Advertisement -..

Tea Trifoni është një nga vajzat pjesëmarrëse në edicionin e dytë të programit të dashurisë, Përputhen.

Që pas eksperiencës së saj në këtë format, ajo fitoi një popullaritet të madh të cilin më pas e “përdori” kur doli nga programi. Sot ajo shpeshherë është në vëmendjen e mediave rozë, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Tea edhe pse e rezervuar për çështjet e zemrës, përsëri mbetet aktive në Instagram duke ndarë me fansat foto nga përditshmëria e saj.

Mirëpo fotoja e fundit e postuar nga ish-konkurentja e Përputhen, ka hapur një debat të madh në rrjet. Ajo është akuzuar nga vetë ndjekësit e saj për fotoshop.

Në foton e publikuar, Trifoni ka pozuar nga një ballkon përballë një plazhi, ku beli dhe gjoksi i saj duken disi ndryshe.

Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët i kanë vënë në pah këto “modifikime” në foton e saj.

“Beli fotoshop, po hajt se për pak se kem kqyr,”-komenton njëri ngs ndjeksit.

Nuk është hera e parë që ndjekësit “shpërthejnë” kundër Tea Trifonit.

Tea në asnjë moment nuk ka zgjedhur t’iu kthente një përgjigje ndjekësve, por ka vazhduar të shijojë ndryshimet në fizikun e saj, për të cilat i ka marrë vetë vendimet.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X