Monday, June 24, 2024
spot_img

“The Kardashians” bëhet premiera më e shikuar e Hulu në Amerikë

- Advertisement -..

Hulu thotë se “The Kardashians” është premiera e serialit më të madh në historinë e ShBA-së, sipas Variety.

Transmetuesi nuk dha numra specifikë se sa njerëz e kanë shikuar, pasi platforma nuk publikon vlerësime.

Jashtë numrave aktualë të abonentëve, që Disney duhet t’u zbulojë aksionarëve, transmetuesit në pronësi të Disney nuk kanë dhënë kurrë asnjë të dhënë aktuale të shikueshmërisë.

Hulu gjithashtu pretendon se shfaqja e re është seria më e shikuar e Star Originals, (duke mos përfshirë titujt e transmetimit të Marvel të Disney ose “Star Wars”) në Disney+ dhe Star+ nëpër tregjet globale.

“The Kardashians” është premiera e serialit më të shikuar në Hulu në Shtetet e Bashkuara, dhe në Disney+ dhe Star+ mes Star Originals, në të gjitha tregjet globale deri më tani”, tha një zëdhënës i Hulu për Variety.

Numri rekord i Hulu për “The Kardashians” bazohet në orët e episodit të premierës të ndjekura në tre ditët e para të publikimit të tij, që nga fillimi i shfaqjes më 14 prill.

Seriali Hulu është një version më i ngritur i shfaqjes origjinale që e bëri familjen të famshme.

“The Kardashians” luan mamaja Kris Jenner me vajzat e saj Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner.

Të gjashtë femrat shërbejnë gjithashtu si producente ekzekutive në serialet që gërmojnë më thellë në bizneset e tyre, por gjithsesi kanë një fokus të madh në jetën e tyre personale.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X