Monday, June 17, 2024
spot_img

Theu rregullat e qarkullimit rrugor, gjobitet këngëtari i njohur

- Advertisement -..

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri duket se ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor mbrëmjen e së shtunës në Tiranë.

Artisti ka tejkaluar normat e lejuara në një zonë të banuar në qytet. Butrinti është gjobitur nga policia e Tiranës me 60 mijë lekë.

Fotot e siguruara nga “Shqiptarja.com” tregojnë gjobën e këngëtarit dhe makinën të cilën e kishte të veshur me xhama të zinj dhe pa leje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X