Friday, June 14, 2024
spot_img

Top-i “sulmon” papritur Beatrixën: E duartrokiti, pastaj i mori të dashurin

- Advertisement -..

Olti Curri, blogeri i njohur shqiptar dhe ish opinionist i “Big Brother Fun Club” ka publikuar një instastory një postim kishte që kishte tê bënte me një lajm që “Top Albania Radio”, kishte publikuar.

“Kim si Beatrix… Duartrokisnin për dashurinë e tyre por tani iu marrin partnerin”- ishte titulli i lajmit.

Kjo gjë mesa duket i ka bërë përshtypje Olti Currit i cili shkruan:

E pash këtë postim. Mendoj se një media që ka prodhuar këtë reality show duhet të jetë pak e kujdesshme në pozicionimin e saj në debatet rozë por të ndjeshme për publikun që ndjek këtë media. Por nuk mund të reagoj siç ma kërkoni sepse vetë vajza që ngacmohet ka të njejtat armë si unë. Dy duar, telefon dhe internet.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X