Monday, June 17, 2024
spot_img

Top lista 5 këngët më të pëlqyera për momentin

- Advertisement -..

Këtë sezon veror pritet të ketë një vrull hitesh nga shumë këngëtar të njohur shqiptar. Duket se lufta mes artistëve duket e vështirë këtë sezon pasi shumë artistë po nxjerrin hite të pa diskutueshme.

Por 5 këngët që janë më të dëgjuara deri tani janë këto :

Pozicionohet në vendin e 5 Beatrix Ramosaj me këngën “Më shumë se ti”

Në vendin 4 është ngjitur Donald Veshaj me këngën “Nuk je” . Aktori mori famë të padiskutueshme në Big Brother Vip dhe këtë famë ai po e shfrytëzon në muzikë. Duket se është në rrugë të mirë.

Vendi i 3 i kalon Capital T me hitin e ri që ka publikuar “2 Zemra”

Vendin e 2 është ngjitur artisti i talentuar Alban Skënderaj në bashkëpunim me Lyrical Son kënga mban titullin “Ndalma”

Top listën e kryeson Yll Limani me këngën “9” . Padiskutim që Yll Limani është shumë i talentuar dhe pothuajse të gjitha këngët e tij janë hite. Këtë rradhë ai kryesoi duke zënë vendin e parë në shumë pak ditë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X