Friday, June 14, 2024
spot_img

U aludua për ndarje, Sarah flet për vendimin qe kanë marrë me PM për lidhjen e tyre!

- Advertisement -..

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.
Dyshja pas daljes nga programi janë shndërruar shumë shpejtë në një nga çiftet më të pëlqyera të publikut.

Teksa shfaqeshin kudo së bashku, çifti papritur ndaloi postimet së bashku dhe kjo bëri që të aludohej për një krizë ose ndarje.
Lidhur me këtë ka folur vet blogerja e ftuar së fundmi në ‘’Wake Up’’.

Sarah ka thënë se janë më pak aktiv në rrjete sociale, sepse duan që ta shijojnë lidhjen e tyre në privatësi, pra nuk bëhet fjalë për ndonjë ndarje.

Ajo u shpreh se edhe pse e di që ndjekësit duan ta shikojnë me PM, ata nuk postojnë shumë me njëri-tjetrin.
“Jemi më pak aktivë në Instagram, nuk postojmë shumë bashkë. Ne kemi menduar që duam të jemi pak më privat, duam ta shijojmë kështu. E kuptoj që ndjekësit duan të na shohin sa më shumë bashkë. Nuk e kisha imagjinuar që mund të kishim këtë lloj dashamirësie nga publiku. Mua më pëlqen kjo gjë, më pëlqen mbështetja që më japin.”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X