Saturday, July 20, 2024
spot_img

U bënë prindër për herë të parë, Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

- Advertisement -..

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Artistja e njohur ka qenë gjithmonë “në hije” përsa i përket jetës së saj private, ku si lidhjen dhe shtatzëninë e saj e ka mbajtur të fshehtë.

Po ashtu ajo është parë rrallë të postojë fotografi me partnerin e saj, ndërsa në Ditën e Babait, këngëtarja ka publikuar një fotografi krah partnerit.

“Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)! Gëzuar për babin më të mirë !!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X