Friday, June 14, 2024
spot_img

U përfol për një ribashkim me Bora Zemanin, flet Donald Veshaj: Dua ta shijoj, më vonë…

- Advertisement -..

Ditën e sotme u zgjuam me lajmin që Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar.

Dyshja kanë qenë të ftuar mbrëmjen e djeshme në një event të përbashkët. Stilisti i njohur kosovar, Valdrin Sahiti organizoi një sfilatë, ku në after party-n e së cilës fotoja e moderatores me aktorin bashkë në një tavolinë “mori dhenë”.

Ndërkohë që Bora ka qëndruar e heshtur, nga ana tjetër Donaldi që mbrëmë postoi një video në instastorin e tij ku dukej fundi i fustanit të Bora Zemanit. Por nuk mbaron me kaq. Në një event të tillë nuk munguan edhe gazetarë të shumtë, ku njëri prej tyre ka ndaluar të pyes moderatorin nëse e kishte takuar Borën gjatë mbrëmjes.

“Vetëm nga këto pyetjet, të lutem është një super event dua ta shijoj si event. Këto pyetjet i bëjmë më vonë se okay,”- është shprehur Veshaj duke buzëqeshur.

Me këtë deklaratë të tij Donaldi na la të kuptojmë që po ka diçka për të folur, thjesht duhet të presim momentin e duhur. Dhe neve nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim ndonjë deklaratë zyrtare të dyshes nëse janë apo jo ribashkuar me njëri-tjetrin.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X