Monday, June 24, 2024
spot_img

Ua sa kanë ndryshuar! Olti Curri publikon foton me Çiljetën: Kur ishim të rinj!

- Advertisement -..

Pak më parë blogeri Olti Curri ka publikuar një foto me Çiljeta Xhilagën, ku të dy duken shumë të rinj dhe ndryshe. Aq sa vështirë ti njihni!

“Kur ishim të rinj, të pafajshëm dhe vishnim këmishën me kanatjere”- shkruan Olti me humor për veshjen e tij. Ndonse nuk ka ndonjë datë fikse ata duken mjaft të vegjël.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X