Friday, June 14, 2024
spot_img

“Vajzat italo-shqiptare janë skuthe”/Kristi përballje me Beniadën

- Advertisement -..

Unë shikoj një Italo-shqiptarizëm. Këto gocat që vijnë nga Italia, çdo emision bëhen skuthe e më skuthe. Po shaj modelin që japin!”- është kjo deklarata që Krist Dragoti ka bërë pak kohë më parë kur ishte i ftuar në “Fan Club”, teksa fliste për Heidin duke thënë gjithashtu se ajo është një narciste e frikshme.

Ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin “E Diell n’Trip”, me moderatoren Argjira dhe Beniada, ku kjo e fundit e cila ka jetuar për një kohë të gjatë në Itali, është përballur ditën e sotme me deklaratën që Kristi ka bërë lidhur me vajzat që vijnë nga Italia.

Ti e fillove atë trend(drejtuar Beniadës), pastaj e mori kolegia ime Jori dhe po e prefeksionojnë, çdo vit po e gdhëndin atë…”- u shpreh Kristi.

Sakaq Beniada e vuri paksa në siklet teksa u shpreh se në përgjithësi Kristi i vërsulet vajzave që ka qejf, por mos ndoshta ai këtë deklaratë e ka bërë për të rënë në sy të Heidit?

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X