Saturday, July 20, 2024
spot_img

“Vdes për ty”- Ilnisa Agolli i bën dedikimin special Meritonit

- Advertisement -..

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Mertion Mjekiqi, vazhdojnë pushimet e tyre në çift. Postimet e tyre kanë qenë të shumta por dje Ilnisa i bën dedikimin e veçantë moderatorit.

“Vdes për ty,” shkruan gazetarja në InstaStory ku në foto shfaq Meritonin.

Më pas ajo vijon me një tjetër Story ku shfaq një imazh të vetes dhe shkruan: “Dhe ai për mua”.

Duket se pushimet me njëri-tjetrin po i shijojnë shumë çiftit. Pavarësisht paragjykimeve, ata po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në median dhe shtypin rozë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X