Monday, June 17, 2024
spot_img

Vetëm disa ditë pas lindjes, djali i Rihanna-s renditet i pari në listën e fëmijëve më të pasur të Hollywood-it

- Advertisement -..

Rihanna dhe i dashuri i saj  A$AP Rocky  mirëpritën fëmijën e tyre të parë javën e kaluar.

Dhe tani është vlerësuar se djali i tyre i porsalindur tashmë ka një vlerë neto prej 1.2 miliardë funtesh, kur pasuria e njëjtë e nënës së tij 34-vjeçare kombinohet me 7.5 milionë funte të partnerit të saj. Djali i këngëtares ia ka kaluar thashmë dhe fëmijëve të Kylie Jenner-it.

Kylie Jenner, 24 vjeç, (749 milion paund) duke sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me partnerine saj, Travis Scott, 31 vjeç, (41.5 milion pound) tre muaj më parë. Ata gjithashtu kanë dhe vajzën e tyre Stormi.

Sipas ‘Buzz Bingo’, Kim Kardashian (1.3 miliardë paund) dhe tani ish-bashkëshorti Kanye West (1.3 miliardë paund) zënë vendin e dytë me 2.6 miliardë paund mes tyre që ndahen mes North, tetë-vjeç, Saint gjashtë-vjeç, Çikago katër- vjeç dhe Psalmi tre-vjeç.

Beyoncé (378 milion pound) dhe Jay-Z (984 milion pound ) zënë vendin e tretë, me 1.3 miliardë £ mes tyre, duke iu siguruar tre fëmijëve të tyre -Blue Ivy dhe binjakëve katërvjeçarë Sir dhe Rumi nga 433 milionë funte secili.

Të dhënat u mblodhën nga prindërit e famshëm dhe vlera totale e tyre neto e vlerësuar në dollarë, u konvertuan në paund dhe më pas u ndanë në mënyrë të barabartë dhe u renditën mes numrit të fëmijëve për të përcaktuar vlerën neto të vlerësuar për fëmijë.

Rihanna lindi djalin e saj më 13 maj, sipas një raporti nga  TMZ .

Themeluesja e ‘Savage x Fenty’ dhe reperi nuk kanë konfirmuar ende ardhjen e foshnjës dhe ende nuk është bërë i ditur emri.

Sipas People , ylli ndodhet në shtëpinë e saj në Los Angeles duke pushuar me foshnjën.

“Rihanna po shkon mirë. Ata janë shumë të emocionuar që janë bërë prindër. Rihanna tashmë është një nënë e mrekullueshme”, tha burimi i faqes.

Ky është fëmija i parë si për Rihanna ashtu edhe për A$AP, të cilët kanë qenë të lidhur në mënyrë romantike prej dy vitesh pas disa vitesh miqësi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X