Monday, June 24, 2024
spot_img

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Jennifer Lopez përshendet Shqipërinë ‘Live’ në Instagram

- Advertisement -..

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez ka mudur të lexojë një prej komenteve të shumta gjatë një ‘Live’ që kishte hapur në Instagram.

Ishte komenti i një shqiptari Ardit Nreca i cili kishte shkruar ‘Albania’ me flamurin kuq e zi, që në mesin e shumë të tjerave bëri që ylli të arrijë të na përshëndesë pak sekonda para se të mbyllte Live-in e saj.

‘Mirupafshim Shqipëria, ju pashë ”– tha JLO.

Djali është fans i flaktë i këngëtares ku edhe më parë ka arritur të marrë vëmendjen e këngëtares ku  i kishte komentuar në një nga kërcimet e tij duke iu bashkëngjitur sfidës gjatë periudhës së pandemisë.

Kujtojmë se kohë më parë u tha se në mesin e personave  që JLo ndjek në Instagram ishte dhe një trajner shqiptar fitnesi që jeton në Kosovë.

@arditnreca

And that because of me. 😭 Please Albanians blow this video up! Maybe she’ll visit us on her next tour. 🇦🇱🇽🇰👐 #albania #kosovo #albanian #shqip #shqipe #kosova #kosovan #kosovar #shqiptar #jlo #jenniferlopez #foryou #fyp #shqiperia

♬ original sound – RD Boy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X