Saturday, July 20, 2024
spot_img

Vuri bast rreth 280 mijë euro/ Ndeshja Kanada-Argjentinë zhgënjeu reperin e njohur

- Advertisement -..

Reperi i njohur Drake, njihet për shumat marramëndëse që lë në baste. Për gjysmëfinalen e ndeshjes midis Argjentinës dhe Kanadasë ai vendosi rreth 280 mijë euro.

Kanadaja e tij e lindjes ishte një ndeshje nga finalja e ‘Copa America’, por kundërshtarët e tyre kampionët e botës, Argjentina, ia pamundësoi kalimin duke e mposhtur 2-0. Skuadra e Jesse Marsch tashmë ishte mposhtur nga Argjentina edhe në fazën e grupeve, me Julian Alvarez dhe Lautaro Martinez që shënuan golat në një fitore 2-0.

Ai humbi bastin dhe nëse do ta fitonte, i bie 2.5 milionë euro, gjë që nuk ndodhi. Reperi është sigurisht i njohur për një ‘mallkim’ të lidhur me të kur bëhet fjalë për të hedhur mbështetjen e tij pas individëve dhe ekipeve përpara ndeshjeve të mëdha sportive.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X