Friday, June 14, 2024
spot_img

Yjet me paraqitjet më të bukura në Met Gala 2024

- Advertisement -..

Met Gala 2024 është mbajtur si zakonisht në të hënën e javës së parë të muajit maj.

Në ngjarjen më të madhe të modës, ekspozita e këtij viti ishte, “Bukuroshet e Fjetura: Moda e Rizgjimit”, e cila eksploron pjesë arkivore prej katër shekujsh në formate inovative – vetë tema e galasë është “Kopshti i kohës”, bazuar në një histori të shkurtër nga JG Ballard.

Edhe këtë vit, disa pamje të yjeve të famshëm kanë bërë histori në shkallët e Met Gala-s.

Me një formacion ikonik të bashkë-kryesuesve – Zendaya, Jennifer Lopez, Bad Bunny dhe Chris Hemsworth, për të qenë të saktë – plus shumë të famshëm të tjerë, ka qenë padyshim një natë për të mbajtur mend.

Më poshtë ua sjellim yjet me paraqitjet më të bukura në Met Gala 2024:

Zendaya

Jennifer Lopez

Ariana Grande

Dove Cameron

Serena Williams

Kim Kardashian

Ashley Graham

Gigi Hadid

Kendall Jenner

Kylie Jenner

Bad Bunny

Lana Del Rey

Doja Cat

Janelle Monae

Naomi Campbell

Pamela Anderson

Rita Ora

Emily Ratajkowski

Chris Hemsworth

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X