Friday, June 14, 2024
spot_img

Ylli Limani – kënga e re, ka lidhje me Borën dhe Donaldin??

- Advertisement -..

Ylli Limani publikoi këngen e re që mban titullin “9” dhe sigurisht do jetë hit i rradhës i këngëtarit.

Teksti flet per një lidhje të perfunduar dhe në rreshta thuhet : Asnjeher nuk kam vujt për ty,a je në vete. Dashnia më e madhe jo sje ti. Asnjë kengë ska kon për ty a je në vete …

Në të gjithë tekstin nuk vihet re asnjë lidhje me nr 9 që titullohet kënga,kjo ngre një aludim se mund të jetë “vazhdim” i këngës të Semi Jaupiaj me këngën “Mos u kthe” tekstin e të cilës e shkruajti vetë Ylli Limani dhe fliste për mesazhe të qarta të Borës ndaj Donaldit…

Këtë tekst të ri mumd të aludojmë për një vazhdim të mesazheve mes tyre, 9 janari i famshëm ditëlindja e Bora Zemanit dhe rreshta në tekst që përafrojnë me situaten e tyre ndoshta është përsëri këngë mes tyre. Por të shohim si do rrjedhin ngjarjet. A është vërtet teksti i frymezuar nga Bora Zemani ? Donald Veshaj apo thjesht Ylli e ka tekstin e rradhës pa përfshirë asgjë personale….

https://youtube.com/clip/UgkxU_5HfI6z0d9YD16mPjPc6d1FXGBVr3rP

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X