Monday, June 24, 2024
spot_img

Zaimina Vasjari sjell në jetë djalin,ja emri i vecantë që ka zgjedhur…

- Advertisement -..

Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të dytë. Këngëtarja e famshme ka sjellë në jetë djalin e saj që e ka quajtur Kamar.
Vetëm pak muaj më parë, Zajmina publikoi fotot me barkun e rrumbullakosur, ku zbuloi edhe faktin se këtë herë familja do të bëhej me djalë. E tashmë Chloe është bërë me një vëlla të vogël.

Në rrjetet sociale, këngëtarja ende nuk ka publikuar asgjë lidhur me këtë lajm, por me siguri do të na prezantojë me Kamarin e vogël. Prej vitesh ajo është shkëputur nga muzika duke iu dedikuar familjes së saj.
Ajo dhe Klodi janë prindër të një vajze, ndërkohë që tashmë edhe të Kamar. Kujtojmë se bashkëshorti i Zaiminës ka edhe dy vajza nga martesa e mëparshme.
Urime 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X