Monday, June 24, 2024
spot_img

Zbulohet çfarë i bashkoi Jasmin Kadriun dhe Ardian Bujupin!

- Advertisement -..

Një fotografi e shpërndarë në rrjete sociale ku Jasmina Kadriu shihet krah Ardian Bujupit bëri bujë të madhe në median rozë.

Ndjekësit dyshuan se dyshja mund të kishin nisur një lidhje me njëri-tjetrin duke qenë se të dy janë deklaruar single së fundmi.

Por edhe pse duken të afërt, mes tyre nuk ka asgjë më shumë se miqësi.

Burime të Indeksonline mësojnë se Ardian Bujupi është duke realizuar klipin e këngës “U tranova”, pjesë e së cilës do të jetë Jasmina.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se ky projekt është drejt finalizimit dhe do të publikohet së shpejti.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X