Monday, June 24, 2024
spot_img

Zbulohet cfare ka thene Elvana Gjata per Era Istrefin para fames…

- Advertisement -..

Tashmë Era Istrefi po rikthehet në muzikë dhe menaxheri i saj, Hajriz Bajrami ishte i ftuar “Goca dhe Gra”, ku ka zbuluar disa backstage të klipit si dhe që “Bebe” do të jetë një bashkëpunim me Claydee.
Gjatë bisedës me menaxherin, Dalina ka treguar se çfarë i ka thënë Elvana Gjata, para se Era të bëhej e famshme: “Do dali një këngëtare që do bëj namin!” Më tej ajo ka treguar se Era asokohe ishte on top, ndonse më pas pati rënien e saj, por gjithësesi kjo nuk e pengoi që të rikthehet sërish.
Por si e kanë sot raportin? Dyshja vazhdojnë ndiqen në Instagram, madje dikur u përfolën për një bashkëpunim, por që nuk e dëgjuam ndonjëherë.

Në anën tjetër menaxheri i saj shprehhet se pritet të jetë një rikthim i fortë i Erës, dhe veç këngës “Bebe” ajo po përgatitet edhe për bashkëpunime të tjera.
E pra na mbetet të qëndrojmë gjithë sy e veshë nga Era tanimë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X