Monday, June 17, 2024
spot_img

Zbulohet çifti më i ri i showbizit shqiptar? Kledi Hysa në lidhje me prezantuesen dhe këngëtaren e njohur!

- Advertisement -..

Një çift i ri i është shtuar showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për moderatoren Evi Reçi dhe ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Lajmin e kanë konfirmuar burime për Kryefjala.com. Sakaq, po të dallosh fotot e dyshes në rrjetet sociale vihet re që kanë qenë në disa vende njëkohësisht. Për shembull, së fundmi janë të dy në Vlorë.

Të gjithë fansat kuriozë presin me padurim një reagim nga Evi dhe Kledi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X