Monday, June 17, 2024
spot_img

Zbulohet gjinia e bebit të Arbana Osmanit…

- Advertisement -..

Moderatorja e njohur Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të tretë. Ajo e dha lajmin e bukur në natën finale të Big Brother VIP, ku është shprehur se këtë vit edicionin e parë të këtij reality show e kanë prezantuar dy persona.

Ndërkohë, sot është zbuluar gjinia e bebit që po pret. Pas dy djemve, sipas burimeve për revistën Who, Arbana dhe Edi do të bëhen me një vajzë.

Sakaq, nëse do të shikoni faqen në Instagram të moderatores, kohët e fundit ajo është shfaqur shpesh herë e veshur me ngjyrën rozë, duke lënë të kuptohet edhe gjininë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X