Monday, June 17, 2024
spot_img

Zbulohet i dashuri i vajzës së Michelle dhe Barack Obama

- Advertisement -..

Vajza e Michelle dhe Barack Obama, Sasha Obama është fotografuar me të dashurin e ri, dy ditë pasi mamaja e saj konfirmoi se 20-vjeçarja është në një romancë.

DailyMail raporton se i dashurii saj i ri është djali i aktorit Clifton Powell, dhe një ish-yll basketbolli në kolegj, i cili tani punon si drejtor komercial për Nike dhe Peloton.

Çifti besohet se janë bashkuar pasi Sasha, u transferua në LA gushtin e kaluar pasi la studimet në Universitetin e Miçiganit.

Të martën, ish-Zonja e Parë, Michelle Obama dha një përditësim për vajzat e saj gjatë një paraqitjeje në Ellen Shoë, ku shprehu: “Ata i donin vëllezërit Jonas.Tani ata po sjellin djem të rritur në shtëpi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X