Monday, June 17, 2024
spot_img

Zbulohet projekti gjigand ku Noizy do të marr pjese

- Advertisement -..

Pas rolit që pati në një film gjerman vite më parë, Noizy tashmë do jetë pjesë e një seriali.

Edhe këtë herë reperi do luajë krah aktori të njohur shqiptar Blerim Destani e jo vetëm. Pjesë e tij do jetë edhe Xhevdet Jashari. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Noizy, emri i vërtetë i të cilit është Rigels Rajku. Ai ka ndarë në rrjetet sociale foto nga sheshxhirimi teksa në njërën prej tyre ka shkruar: “Dita e xhirimeve, seriali ‘Der Trakt’”.

Deri tani nuk ka ende detaje se për çfarë bën fjalë seriali dhe çfarë roli do ketë Noizy aty. Ai ka marrë pjesë edhe në filmin me titullin “Man from Beirut” ose “Blind”, të 2019. Në këtë film Noizy ka një rol dytësor dhe në pjesën më të madhe të skenave ai shfaqet përkrah aktorit gjerman Frederick Lau. Ndërsa Blerim Destani dhe aktori tjetër me origjinë shqiptare, James Biberi, kanë rol kryesor në film.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X