Monday, June 17, 2024
spot_img

Zyrtarisht të bashkuar! Andi i bën një surprizë romantike Melisës!

- Advertisement -..

Janë çifti i njohur që për një kohë të shkurtër kanë rekord ndarje dhe bashkime dhe ndryshe nga të tjerët i bëjnë publike vet.

Çifti simpatik, që janë edhe çifti i vetëm nga sezoni i kaluar i “Për’puthen” që i ka mbijetuar krizave janë ribashkuar pas një ndarje.

Ka qenë Melisa ajo që përmes rrjeteve sociale bëri të ditur ndarjen ndërsa shumë pak ditë më vonë çifti i dhanë fund mosmarrveshjeve duke i rikthyer sërish bashkë.

Së fundmi përmes rrjeteve sociale Andi ka zbuluar se i ka bërë një surprizë romantike Melisës.

Në një tavolinë me ushqime, qirinj e trëndafila Andi publikon një foto të Melisës dhe ambienti duket tejet romantik.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X